طراحی پورتال و طراحی وب سایت

پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

و ارائه راه حل های حرفه ای مبتنی بر وب

بر اساس اصول و استاندارهای وب

طراحی وب سایت

ارزش و اهمیت داشتن یك وب سایت خوب روز به روز برای كاربران وب بیشتر می‌شود. وب سایت شما معرف شماست و تفاوت‌های شما با رقبایتان را نشان می‌دهد. برای داشتن یك وب سایت خوب كه كاربر به سادگی به آن دسترسی پیدا كند و تجربه و احساس خوبی در هنگام كار با آن داشته باشد، دو بخش باید مورد توجه قرار بگیرد. بخش اول را ما انجام می‌دهیم و بخش دوم با شما:

- طراحی خوب، از جهت فنی و گرافیكی
- محتوای خوب، از نظر كاربران و نیز موتورهای جستجو

برخی از ویژگی‌هایی كه عرشه در طراحی وب مورد توجه قرار می‌دهد عبارتند از:

- طراحی بر اساس اصول و استانداردهای وب
- سادگی و زیبایی طراحی گرافیكی
- بهره‌گیری از آخرین تكنولوژی‌های روز وب
- تناسب بین زیبایی و كارایی وب سایت
- سازگاری وب سایت با مرورگرهای مختلف

فهرست برخی از پروژه‌های انجام شده توسط عرشه را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

 
 

طراحی پورتال سازمانی

در طراحی پورتال سازمانی دو بخش مد نظر قرار می‌گیرد: نیازهای عمومی سازمانی، و خدمات مبتنی بر وب خاص یك سازمان. عرشه با تحلیل نیازمندی‌های سازمان و طراحی راه‌‌حل‌های مبتنی بر وب، به طراحی پورتال و web service های مورد نیاز می‌پردازد.

از جمله مشتریان پورتال‌های سازمانی عرشه می‌توان به پورتال دفتر آیت‌الله وحید خراسانی و نیز پورتال كتابخانه، موزه و مركز اسناد مجلس شورای اسلامی اشاره كرد، كه در این پورتال، جستجوی بلادرنگ روی پایگاه اطلاعاتی بسیار حجیم متن مشروح مذاكرات ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی و مجلس شورای ملی قابل انجام است.

برخی از اصولی كه عرشه در طراحی پورتال‌های سازمانی مدنظر قرار می‌دهد عبارتند از:
- توجه به مقوله امنیت در مراحل طراحی و پیاده‌سازی و راه‌اندازی، جهت تضمین امنیت بالا و كاهش نفوذپذیری
- بهینه سازی پورتال جهت دسترسی مناسب موتورهای جستجو و ارتقاء دسترس‌پذیری آن با رعایت اصول SEO
- پشتیبانی فنی سالیانه پورتال بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته و 365 روز سال
 

درباره عرشه

شركت داده پردازان دریای نور در سال 1382 با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات به ثبت رسید. در سال‌های اخیر تیم حرفه‌ای طراحی وب این شركت با عنوان عرشه به طراحی پورتال و برنامه نویسی وب پرداخته است و تلاش‌هایی نیز در حوزه آموزش مجازی داشته است.

پورتال كتابخانه، موزه و مركز اسناد مجلس شورای اسلامی كه توسط عرشه طراحی و پیاده‌سازی شده است و توسط این شركت پشتیبانی و نگهداری می‌شود، در سال 1391 برنده رتبه سوم جشنواره وبگاه‌های حاكمیتی گردید و در سال‌های 1391 و 1392 و 1393 در جشنواره وب ایران به عنوان كاندید برترین پورتال دولتی معرفی شده است.

nwa-award

Arshe is an experienced web design and web development company. We are committed to providing the most exciting and innovative digital design around. We design professional, easy to read, easy to navigate, custom websites that fit you and your business's personality.

تلفن: 30  20 351   0921    -   50 90 94 88
پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

عرشهبا تحلیل نیازمندی‌های سازمان به ارائه راه‌حل‌های جامع مبتنی بر وب می پردازد و بر اساس اصول و استاندارهای وب، طراحی حرفه‌ای پورتال را انجام میدهد. طراحی حرفه‌ای، امنیت بالا، توسعه پذیری، سرعت بالای جستجو و رابط کاربری ساده و کارا از جمله ویژگی‌های محصولات ما هستند.